Sala konferencyjna do wynajęcia! 2022-11-17

Sala konferencyjna skrojona na miarę Twoich potrzeb, wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Centrum biznesowe Avenido to  idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych oraz rekrutacyjnych. Nowoczesna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana została z najwyższą starannością.

Oferujemy Państwu 2 w pełni wyposażone sale konferencyjne dedykowane dla grup od kilku do kilkunastu osób.
Wyróżnia Nas indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe oraz dostęp do w pełni wyposażonych aneksów kuchennych. Każda z naszych klimatyzowanych sal posiada nowoczesny ekran, rzutnik, tablicę suchościeralną oraz flipchart.
Dodatkową zaletą obiektu Avenido jest lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w najlepiej skomunikowanej części Bytomia, bezpośrednio przy trasach wylotowych oraz w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach- Pyrzowicach co pozwala na dogodny dojazd z największych aglomeracji w Polsce. 

Zarezerwuj jedną z sal a nasz zespół zadba o komfort zarówno organizatorów jak i uczestników biznesowych spotkań.

Szukasz Sali Konferencyjnej? Nic prostszego!
Wypełnij formularz znajdujący się w zakładce "SALA KONFERENCYJNA" i oczekuj potwierdzenia rezerwacji!

CZEKAMY NA CIEBIE W AVENIDO!

OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik