Wynajmij kontener magazynowy! 2022-09-08

Szukasz dodatkowej przestrzeni do przechowywania, a trudno ją wygospodarować w domu lub w biurze? Twój magazyn pęka w szwach? 
Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!

Wiemy doskonale, że biuro lub mieszkanie nie są z gumy. Wiemy też, że przechowywanie większych przedmiotów może być kłopotliwe. Przychodzimy z gotowym rozwiązaniem. 
Oferujemy wynajem nowych kontenerów magazynowych.
Oferta przeznaczona jest dla zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.
Zastosowanie kontenerów może być różnorodne. Przechowasz w nich meble, które czekają na przeprowadzkę oraz towar, który przestał mieścić się w Twoim biurze lub magazynie. Stawiamy na bezpieczeństwo-dzięki monitoringowi i zabezpieczeniu terenu wszystkie przechowywane rzeczy są w pełni bezpieczne. Nasze kontenery są samoobsługowe, a dostęp do nich jest całodobowy. 
Jednym z najważniejszych atutów Centrum Biznesowego Avenido jest jego lokalizacja. Nasze centrum magazynowe znajduje się w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach- Pyrzowicach. Obiekt spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów w zakresie logistyki, magazynowania oraz produkcji o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Zalety:
- Wymiary wewnętrzne:
5898 x 2344 x 2376 mm ( 14m2)
- Monitoring/ ochrona obiektu
- Podwójne drzwi z zabezpieczeniem antywłamaniowym
- Elastyczna umowa najmu
- Atrakcyjna cena!


Skontaktuj się z nami już dziś! ☎️+48 883 020 202

 

OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik