ORT WÄHLEN

Wynajem biur: Bytom

Szukasz komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej dla swojej firmy? AVENIDO to tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych znajdujących się w różnych częściach Bytomia. Zarówno ich dogodna lokalizacja, jak również proponowane przez nas udogodnienia oraz warunki cenowe sprawiają, że z pewnością znajdziesz w naszej ofercie biuro do wynajęcia, który będzie spełniać Twoje oczekiwania. Dysponując odpowiednią powierzchnią, zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy zyskacie przestrzeń, która ułatwi Wam realizację nie tylko bieżących projektów, lecz także zupełnie nowych pomysłów na rozwój działalności.

Wynajem biur – Bytom

Na terenie Bytomia oferujemy szeroki wybór lokali o różnej powierzchni, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku niewielkich firm działających głównie na lokalnym rynku, jak również międzynarodowych korporacji świadczących swoje usługi globalnie. Naszym klientom proponujemy naprawdę atrakcyjne warunki wynajmu, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby możemyzapewnić wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Tak konkurencyjne ceny pozwalają inwestować więcej środków w swój zespół, a także w nowe produkty bądź usługi.

Biura do wynajęcia w rozwojowych częściach Bytomia

Zdając sobie sprawę, jak ważna w przypadku wielu branż jest odpowiednia lokalizacja, na wynajem oddajemy lokale usytuowane w najlepiej skomunikowanych częściach Bytomia. Przede wszystkim wyróżnia je bezpośrednie sąsiedztwo tras wylotowych, co znacząco ułatwi dojazd do firmy nie tylko jej pracownikom, ale i kontrahentom z różnych rejonów Śląska i nie tylko. Dodatkowo nasze wszystkie lokalizacje dysponują parkingami zarówno dla pracowników jak i ich klientów. Dogodna lokalizacja budynków, którymi dysponujemy, sprawia, że są one idealnym miejscem na codzienną działalność firmy, a także spotkania z klientami.

Nowoczesne powierzchnie biurowe na terenie Bytomia

Do wynajęcia proponujemy lokale w budynkach o wysokim standardzie. Wszystkie należące do nas obiekty są chronione i monitorowane przez całą dobę, a na ich parterze zlokalizowana jest recepcja. Nowocześnie wykończone wnętrza o różnej powierzchni duże i liczne przeszkalenia w połączeniu z wysoce wydajną klimatyzacją oraz dostępem do Internetu i Wi-Fi, gwarantują komfortowe środowisko pracy, dbając jednocześnie o odpowiedni odbiór firmy w oczach odwiedzających ją kontrahentów. Poza tym masz do swojej dyspozycji miejsca parkingowe, własne toalety, aneks kuchenny, a także profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne do której nasi klienci mają darmowy dostęp.

Biuro dopasowane do potrzeb firmy

Decydując się na wynajem biura w Bytomiu, zyskujesz nie tylko odpowiedniej wielkości powierzchnię niezbędną do prowadzenia działalności. Otrzymujesz także możliwość dopasowania lokalu i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb Twojej działalności. Standard techniczny naszych obiektów pozwala na bardzo elastyczne kształtowanie powierzchni, zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, pod jakim adresem może działać już wkrótce także Twoja firma!

FOTOGALERIE

AVENIDO

Avenido to
Avenido to

SIE HABEN UNS VERTRAUT

INmix
KIA
Seven PM
SF Filter
Brand Vital
Think Care
House Line
VT IT
SW
ART Elektro
FOR Light
Motomoda
DPM Industry
APJA
CHIC
TRANS-MAR
EVOKLIMA
VIKI-MED
Logo Avenido
Wynajem biur, hal i magazynów (Śląsk) | Avenido

ul. Kędzierzyńska 17
41-902 Bytom
biuro@avenido.pl
tel. 883 02 02 02

Implementierung und Design Agencja reklamowa VERT
Tel Email +48 883 02 02 02 g.cieslar@avenido.pl