Przestrzeń dopasowana do potrzeb DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Avenido Śląsk
Wynajem biur i magazynów

Jeśli szukasz funkcjonalnej i dobrze zlokalizowanej powierzchni użytkowej na terenie Śląska, to jesteś w doskonałym miejscu. Nasza firma oferuje wynajem biur, w których zadbaliśmy o każdy szczegół. Nasze powierzchnie znajdują się  zarówno w nowoczenych, przeszklonych budynkach jak również w zabytkowej industrialnej architekturze tym samym każdy znajdzie lokal dopasowny do charakteru swojej działalności. Oferujemy wynajem biur w Katowicach, Bytomiu, Piekarach Śląskich, Siemianowicach Śląskich.

  • 20 000 m2 kreatywnej przestrzeni biurowo- magazynowo- handlowej, ciekawych, niestandardowych rozwiązań i nowoczesnych pomysłów w jednym miejscu!
  • Świetna lokalizacja, dogodne połączenie komunikacyjne z trasami wylotowymi.
  • Dostępne powierzchnie biurowe, magazynowe oraz handlowe z możliwością dopasowania do potrzeb.
  • Bardzo konkurencyjne ceny.
  • Wysoki standard.

Odpowiednie warunki pracy to podstawa. Jeśli chcesz, żeby zatrudnione osoby czuły się dobrze i pracowały wydajnie, musisz zapewnić im do tego dobrą przestrzeń.  Wszystkie powierzchnie biurowe zostały szczegółowo opisane, dzięki czemu, w kilka minut sprawdzisz nie tylko ich lokalizację, ale również udogodnienia jakimi dysponują, np. duży parking dla pracowników, sala konferencyjna, winda, itp. Biura do wynajęcia poza powierzchnią do pracy wyposażone zostały w aneksy kuchenne, których metraż pozwala na przygotowanie jedzenia i jego spożycie. Zadbaliśmy również o to, aby w wynajmowanych lokalach dostępne były prywatne toalety.

Powierzchnia biurowa i magazynowa dopasowana do Twoich potrzeb

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości przestrzeni biznesowych w przystępnych cenach. Nadrzędną wartością jest dopasowanie do Państwa potrzeb zarówno pod kątem oferowanych lokali, jak również ich wyposażenia, jakości oraz ceny.

Planujesz otworzyć własny biznes?

Szukasz nowej siedziby firmy?

Marzysz o komfortowym biurze z własnym tarasem?

JUŻ DZIŚ ZAREZERWUJ POTRZEBNĄ CI PRZESTRZEŃ!

AVENIDO - PRZESTRZEŃ DOPASOWANA DO POTRZEB
 

Wiemy, że znalezienie idealnego lokalu nie jest proste, jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Powierzchnie biurowe, które wynajmujemy znajdują się w dobrze zlokalizowanych obiektach. Wśród nich są zarówno te usytuowane w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Doskonale wiemy, że nikt nie chce tracić czasu na codzienne długie dojazdy, dlatego też staramy się, aby biura znajdujące się poza centrum były usytuowane w pobliżu dróg krajowych i zjazdów z autostrad. W ten sposób pracownicy mogą w szybki i prosty sposób dotrzeć na miejsce.
 

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby najemców. Oferowane lokale użytkowe mają wysoki standard, a wyposażenie budynku umożliwia komfortową pracę. Wiemy, że poza wygodą ogromne znaczenie ma również bezpieczeństwo, dlatego też wynajmowane obiekty wyposażone zostały w alarmy,. Obiekty są monitorowane i chronione całodobowo.
 

Jako firma z doświadczeniem, doskonale wiemy jakich przestrzeni do pracy szukają nasi Klienci. Zależy nam na tym, aby zapewnić im najlepsze warunki, właśnie dlatego oferujemy jedynie sprawdzone wnętrza. Chcemy, żeby każda firma mogła znaleźć lokal odpowiedni dla siebie, w związku z tym dysponujemy przestrzeniami o różnych wielkościach - idealnymi zarówno dla małych oraz dużych przedsiębiorstw. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest również przystępna cena, która nie obciąży zanadto Twojego portfela.
 

Nasza firma swoje usługi świadczy dla Klientów szukających lokali użytkowych na terenie Katowic, Bytomia, ale także w Piekarach i Siemianowicach Śląskich. Jeśli szukasz powierzchni do pracy, w którymś z tych miast, koniecznie zgłoś się do nas. Zapytanie możesz złożyć poprzez intuicyjny formularz zgłoszeniowy. Wystarczy, że umieścisz w nim swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Chętnie się z Tobą skontaktujemy i postaramy odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. Nie zwlekaj, zadbaj o swoich pracowników jeszcze dziś

Skontaktuj się z nami

LOKALIZACJA

AVENIDO TO

Avenido to
Avenido to

ZAUFALI NAM

INmix
KIA
Seven PM
SF Filter
Brand Vital
Think Care
House Line
VT IT
SW
ART Elektro
FOR Light
Motomoda
DPM Industry
APJA
CHIC
TRANS-MAR
EVOKLIMA
VIKI-MED
Logo Avenido
Wynajem biur, hal i magazynów (Śląsk) | Avenido

ul. Kędzierzyńska 17
41-902 Bytom
biuro@avenido.pl
tel. 883 02 02 02

Wykonanie i projekt Agencja reklamowa VERT
Tel Email +48 883 02 02 02 g.cieslar@avenido.pl