WYBIERZ MIEJSCE

Wynajem biur: Chorzów

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś rozwijać swój biznes? Interesuje Cię szybki dojazd do Chorzowa oraz innych części Śląska? Nasze biura do wynajęcia to idealna propozycja dla Ciebie! W ofercie AVENIDO znajdziesz komfortowe lokale o różnej powierzchni znajdujące się w kilku wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Metropolii. Zarówno ze względu na usytuowanie, jak również standard wykończenia są one doskonałym miejscem do prowadzenia działalności skupiającej się na świadczeniu usług lokalnie, a także poza granicami kraju.

Wynajem biur - Chorzów i okolice

Poszerzając naszą ofertę o kolejne obiekty, w których przyszli najemcy mogliby z powodzeniem rozwijać swoją działalność, zwracamy szczególną uwagę na ich lokalizację. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezproblemowe poruszanie się pomiędzy poszczególnymi miastami na terenie całej Metropolii. W naszej ofercie dostępne są więc przede wszystkim nowoczesne lokale o zróżnicowanej powierzchni do wynajęcia w Bytomiu oraz Katowicach.

Nieustannie rozważamy jednak inwestycje także w innych rejonach Śląska - w Chorzowie oraz kilku innych miejscach.

Biura do wynajęcia z dogodnym dojazdem do Chorzowa i nie tylko

Proponowane przez nas lokale na wynajem w Bytomiu oraz Katowicach doskonale sprawdzają się w charakterze siedziby firmy, a także jako miejsca spotkań z klientami oraz partnerami biznesowymi. Ich niewątpliwym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo tras wylotowych. Dzięki temu dojazd z Chorzowa lub innych części Śląska oraz całego kraju jest naprawdę szybki i bezproblemowy. Łatwy dojazd (czy to z autostrady czy z obwodnicy) będzie również kluczowy z punktu widzenia pracowników firmy, natomiast parking dostępny przed budynkiem zaoszczędzi cennego czasu, który kazdy z nas poświęca rano na poszukiwanie miejsca w którym może zostawić swój samochód.

Powierzchnie biurowe o wysokim standardzie blisko Chorzowa

Na wynajem oferujemy lokale znajdujące się w nowocześnie wykończonych budynkach o różnej powierzchni, które dostosowane zostały do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Poza tym każdy z udostępnianych przez nas obiektów posiada recepcję, a także jest chroniony i całodobowo monitorowany za pomocą profesjonalnych systemów kamer. Wszystkie budynki są również klimatyzowane, a nasi najemcy mogą korzystać z szybkiego Internetu oraz Wi-Fi. Wybierając jeden z naszych lokali do swojej dyspozycji masz ponadto miejsca parkingowe, odpowiednio wyposażone sale konferencyjne (dostępne bez dodatkowych opłat), aneks kuchenny o optymalnej powierzchni oraz własne toalety.

Biuro, które dopasujesz do swoich potrzeb

Lokale dostępne w naszej ofercie to powierzchnie, które z łatwością możemy dostosować do potrzeb Twojej firmy. Z AVENIDO wynajem biura nieopodal Chorzowa to jednak nie tylko możliwość swobodnego kształtowania przestrzeni, lecz także doboru wyposażenia niezbędnego do stworzenia odpowiedniej liczby stanowisk czy też miejsca spotkań z kontrahentami. Jednocześnie zapewniamy niezwykle konkurencyjne ceny, które w połączeniu z wysokim standardem obiektów oraz ich lokalizacją stanowią doskonałe rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorców.

Sprawdź naszą aktualną ofertę i znajdź idealną powierzchnię biurową dla Twojej firmy!

GALERIA

Wynajem biur w Bytomiu

AVENIDO TO

Avenido to
Avenido to

ZAUFALI NAM

INmix
KIA
Seven PM
SF Filter
Brand Vital
Think Care
House Line
VT IT
SW
ART Elektro
FOR Light
Motomoda
DPM Industry
APJA
CHIC
TRANS-MAR
EVOKLIMA
VIKI-MED
Logo Avenido
Wynajem biur, hal i magazynów (Śląsk) | Avenido

ul. Kędzierzyńska 17
41-902 Bytom
biuro@avenido.pl
tel. 883 02 02 02

Wykonanie i projekt Agencja reklamowa VERT
Tel Email +48 883 02 02 02 g.cieslar@avenido.pl