BIURO KATOWICE M.C. Skłodowskiej 22 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zalety

Internet<br /><br />
Internet

Parking<br /><br />
Parking

Dla<br />niepełnosprawnych
Dla
niepełnosprawnych
Winda<br /><br />
Winda

Recepcja<br /><br />
Recepcja

Witryna<br />(parter)
Witryna
(parter)
Własna<br />toaleta
Własna
toaleta
Aneks<br />kuchenny
Aneks
kuchenny
Alarm<br /><br />
Alarm

Ochrona<br />24h
Ochrona
24h

BIURO KATOWICE

M.C. Skłodowskiej 22

AVENIDO Katowice, to wysokiej jakości przestrzeń biurowa oraz handlowa zlokalizowana w centrum Katowic.

Budynek charakteryzuje:

  • wysoki standard oraz estetyka wykończenia,
  • recepcja znajdująca się na parterze budynku,
  • toaleta oraz aneks kuchenny do dyspozycji najemców,
  • estetyczne korytarze oraz winda (budynek posiada 4 piętra),
  • bliskość urzędów, sądów oraz dworca kolejowego.

Lokalizacja biur

Obiekt znajduje się w centrum Katowic przy ulicy M.C. Skłodowskiej 22. Usytuowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem zarówno od strony autostrady A4 jak i Drogowej Trasy Średnicowej.

Klientom oferujemy nowoczesne powierzchnie biurowe na wynajem w Katowicach. Miasto to, jest głównym ośrodkiem gospodarczym na trenie województwa śląskiego, dlatego z pewnością spodoba się właścicielom stawiających na rozwój firm.

Zobacz na mapie

Biura do wynajęcia – Katowice

Doskonale wiemy, że siedziba każdego przedsiębiorstwa jest jego wizytówką, dlatego tak ważne jest, aby była ładna i zachęcała Klientów do wizyty. Istotne jest również to jak wygląda znajdująca się w lokalu powierzchnia biurowa. Dobrze wyposażona i zagospodarowana może podnieść poziom zadowolenia, a nawet wydajność zatrudnionych osób. Właśnie dlatego, w naszej ofercie dostępne są nieruchomości, które dobrze prezentują się zarówno z zewnątrz, jak i od środka.

Ogromne znaczenie ma także lokalizacja, dlatego też w naszej bazie dostępne są głównie nieruchomości położone w centrum miasta.

Wynajem biur – Katowice

W naszej ofercie dostępne są powierzchnie wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia. Szybki internet, który jest podstawą w codziennej pracy i pozwala płynnie realizować zadania, . Zadbaliśmy też o to, aby biura do wynajęcia posiadały aneksy kuchenne oraz własne toalety. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa komfort pracowników.

Dostępne w naszej ofercie powierzchnie biurowe, mogą posiadać także dodatkowe udogodnienia. W zależności od budynku, może to być recepcja, winda - pozwalająca w szybki sposób dostać się na najwyższe piętro, ale także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - umożliwiające samodzielne przemieszczanie.

Bezpieczne powierzchnie biurowe – Katowice

Tym co wyróżnia naszą firmę na tle innych jest w pełni kompleksowa oferta. Obiekty, które oferujemy na wynajem posiadają szereg udogodnień, jednak równie ważne jak wygoda jest dla nas bezpieczeństwo. W związku z tym dostępne nieruchomości posiadają 24-godzinną ochronę, a także system alarmowy, który dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo pracowników.

Avenido – z myślą o Klientach

Zależy nam na zadowoleniu wynajmujących i cenimy ich czas, dlatego też wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w opisie każdej z dostępnych nieruchomości. Dodatkowo dysponujemy też galerią zdjęć, dzięki której można sprawdzić, jak wygląda dany obiekt i dopiero wtedy umówić się na spotkanie, żeby obejrzeć go na żywo. W każdym ogłoszeniu znajduje się także dokładny adres, dzięki czemu w kilka minut sprawdzisz jego lokalizację i zweryfikujesz, czy Ci odpowiada.

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osób szukających powierzchni biurowych na wynajem. Posiadamy bazę różnorodnych lokali, dzięki czemu znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno Klienci prowadzący małe, jak i duże firmy. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy u znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

GALERIA

LOKALIZACJA

AVENIDO TO

Avenido to
Avenido to

ZAUFALI NAM

INmix
KIA
Seven PM
SF Filter
Brand Vital
Think Care
House Line
VT IT
SW
ART Elektro
FOR Light
Motomoda
DPM Industry
APJA
CHIC
TRANS-MAR
EVOKLIMA
VIKI-MED
Logo Avenido
Wynajem biur, hal i magazynów (Śląsk) | Avenido

ul. Kędzierzyńska 17
41-902 Bytom
biuro@avenido.pl
tel. 883 02 02 02

Wykonanie i projekt Agencja reklamowa VERT
Tel Email +48 883 02 02 02 g.cieslar@avenido.pl