Nowoczesna powierzchnia biurowa dla wymagającego klienta.

Wifi

Internet

Parking

Klimatyzacja

Recepcja

Konferencyjna

Witryna

Wc

Aneks

Alarm

Ochrona

Monitoring

Dostępne lokale

58 m2

Wysokiej jakości przestrzeń biurowa oraz usługowa zlokalizowana w Bytomiu, przy ul. Popiełuszki 1. Doskonała lokalizacja na wszelkiego rodzaju działalność biurowo-usługową. Lokal o powierzchni 58m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze w reprezentacyjnym budynku biurowym, który wyposażony jest w centralne ogrzewanie, instalację alarmową, domofon oraz wszelkie media (telefon, Internet, TV). Do dyspozycji Najemców oddajemy salę konferencyjną oraz aneks kuchenny. Przed budynkiem do dyspozycji parking. Lokal jest wyremontowany i odświeżony - dostępny od zaraz. Łazienka z WC znajdują się w części wspólnej, do dyspozycji najemców.

 • TypBiura
 • LokalizacjaBytom, Popiełuszki 1
 • Metraż58 m2
 • Piętro1
 • WC/Kuchnia1/1
 • ParkingTak
 • Najem30 / m2

37 m2

Wysokiej jakości przestrzeń biurowa oraz usługowa zlokalizowana w Bytomiu, przy ul. Popiełuszki 1. Doskonała lokalizacja na wszelkiego rodzaju działalność biurowo-usługową. Lokal o powierzchni 37m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze w reprezentacyjnym budynku biurowym, który wyposażony jest w centralne ogrzewanie, instalację alarmową, domofon oraz wszelkie media (telefon, Internet, TV). Do dyspozycji Najemców oddajemy salę konferencyjną oraz aneks kuchenny. Przed budynkiem do dyspozycji parking. Lokal jest wyremontowany i odświeżony - dostępny od zaraz. Łazienka z WC znajdują się w części wspólnej, do dyspozycji najemców.

 • TypBiura
 • LokalizacjaBytom, Popiełuszki 1
 • Metraż37 m2
 • Piętro1
 • WC/Kuchnia1/1
 • ParkingTak
 • Najem30 / m2
OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik