BIURA - Bytom, Popiełuszki 1

Nowoczesna powierzchnia biurowa dla wymagającego klienta.

Dostępne lokale

499 m2

Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy? To poszukiwania właśnie się skończyły! Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię handlowo-usługowo-biurową w nowoczesnym budynku o trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 553 m2. Ze względu na lokalizację oraz swoje parametry nieruchomość doskonale nadaję się do prowadzenia różnorodnej działalności gospodarczej. Budynek wyposażony jest w instalacje: - elektryczną - kanalizacyjną - teletechniczną - wodną - centralnego ogrzewania Dodatkowo wyposażony jest w instalację alarmową, monitoring, domofon oraz wszystkie niezbędne media. Wszystkie instalacje sprawne. Na każdej z trzech kondygnacji istnieje trzon sanitarny oraz aneks socjalny. Kuchnia na pierwszym piętrze wyposażona. Dojazd do budynku asfaltowy, przed budynkiem duży, wygodny parking. Do ceny najmu należy doliczyć opłatę za media (refaktura) Wymagana kaucja w wysokości dwukrotnego czynszu (brutto). Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. U Nas nie zapłacisz prowizji za wynajem- oferta bezpośrednio od właściciela obiektu. Skontaktuj się z Nami już dziś!

  • TypBiura
  • LokalizacjaBytom, Popiełuszki 1
  • Metraż499 m2
  • Piętro1
  • WC/KuchniaTAK/TAK
  • ParkingTak
  • NajemOD 18 / m2
OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

Gerardski
Najemca

Polecam wspolpracę z Avenido każdemu biznesowi , ktory szuka interesującego miejsca na prowadzenie swojej dzialalności - bardzo wysoki standard wynajmowanych powierzchni, konkurencyjne oferty oraz natychmiastowe wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemow w wynajmowanym lokalu.

AMD GROUP
Kontrahent

Współpracujemy z firmą Avenido od wielu lat. Z czystym sumieniem polecam firmę, firma i pracownicy na najwyższym poziomie
AMD GROUP

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

TMS GROUP
Najemca

Współpracujemy z Avenido od 2021 roku. Od tego czasu firma buduje w nas obraz solidnego partnera, który przede wszystkim znakomicie reaguje na nasze zgłoszenia techniczne i zdarzające się czasem przypadki losowe. Szczególnie cenimy sobie optymizm i dobry klimat w naszych biznesowych relacjach i wychodzenie na naprzeciw naszym oczekiwaniom (a czasem i specjalnym życzeniom).
Pozdrawiamy!

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik