HALE I MAGAZYNY - Bytom, Kędzierzyńska 17

AVENIDO łączy w sobie koncepcję parku biznesowego, gdzie obok najwyższej jakości budynków biurowych, dostępne są również powierzchnie magazynowe. Oferowane powierzchnie to hale magazynowe i hale produkcyjne, które mogą być przygotowane na specjalne zamówienie klienta. Magazyny są wyposażone w doki przeładunkowe, które korzystnie wpływają na komfort i sprawność przeładunku towarów. Odpowiednia wysokość zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję magazynów oraz dogodne połączenie komunikacyjne z trasami wylotowymi. Warto dodać, że centrum magazynowe znajduje się w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach- Pyrzowicach.

W części biurowej znajdującej się bezpośrednio przy magazynach znajdują się: nowocześnie zaaranżowana sala konferencyjna, przestronne pomieszczenia biurowe oraz recepcja.

Nowoczesna powierzchnia biurowa dla wymagającego klienta.

Wifi

Internet

Parking

Niepelnosprawni

Klimatyzacja

Posadzka

Rampa

Recepcja

Konferencyjna

7m

Wc

Aneks

Alarm

Ochrona

Monitoring

OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik