Nowoczesna powierzchnia biurowa dla wymagającego klienta.

Wifi

Internet

Parking

Klimatyzacja

Recepcja

Konferencyjna

Witryna

Wc

Aneks

Alarm

Ochrona

Monitoring

Dostępne lokale

109 m2

Biurowiec idealny dla firm dbających o wizerunek firmy! Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 109 m2, składający się z: recepcji, 3 pomieszczeń biurowych, archiwum/serwerowni, kuchni i WC. Lokal znajduje się w kompleksie Avenido, przy ul. Kędzierzyńskiej 17. Pomieszczenie jest klimatyzowane, bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym. Dostęp do budynku całodobowy. W kompleksie Avenido znajdują się sale konferencyjne dostępne dla naszych najemców bez dodatkowych opłat. Meble są własnością Najemcy, lokal wynajmowany jest bez umeblowania. Czynsz najmu wynosi 47 zł netto za metr kwadratowy powierzchni ( zawiera wszystkie opłaty administracyjne), dodatkowo rozliczane jest prąd (na podstawie podliczników) oraz ogrzewanie (proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni). Zapytaj o promocję cenową na 6 pierwszych miesięcy najmu. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze. Do biura przynależą 2 bezpłatne miejsca parkingowe! Skontaktuj się z naszym działem nieruchomości lub zostaw nam wiadomość- znajdziemy dla Ciebie idealny lokal. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 • TypBiura
 • LokalizacjaBytom, Kędzierzyńska 17
 • Metraż109 m2
 • Piętro1
 • WC/KuchniaTAK/TAK
 • ParkingTAK
 • Najem47 / m2

88 m2

Biurowiec idealny dla firm dbających o wizerunek firmy! Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 88 m2, składający się z: recepcji, 2 pomieszczeń biurowych oraz małej salki konferencyjnej. Lokal znajduje się w kompleksie Avenido, przy ul. Kędzierzyńskiej 17. Pomieszczenie jest klimatyzowane, bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym. Dostęp do budynku całodobowy. W kompleksie Avenido znajdują się sale konferencyjne dostępne dla naszych Najemców bez dodatkowych opłat. Czynsz zawiera wszystkie opłaty administracyjne, dodatkowo rozliczane jest prąd (na podstawie podliczników) oraz ogrzewanie (proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni). Zapytaj o promocję cenową na 6 pierwszych miesięcy najmu. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze. Do biura przynależą 2 bezpłatne miejsca parkingowe! Skontaktuj się z naszym działem nieruchomości lub zostaw nam wiadomość- znajdziemy dla Ciebie idealny lokal. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • TypBiura
 • LokalizacjaBytom, Kędzierzyńska 17
 • Metraż88 m2
 • Piętro1
 • WC/KuchniaTAK/TAK
 • ParkingTAK
 • Najem45 / m2

63 m2

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy w nowoczesnym kompleksie przy ul. Kędzierzyńskiej 19 w Bytomiu. Oferta bezpośrednio od właściciela obiektu- NIE PŁACISZ PROWIZJI ZA WYNAJEM. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze , składa się trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 63m2. WC oraz aneks kuchenny znajdują się na korytarzu- do dyspozycji wszystkich Najemców. Lokal wyposażony jest we wszystkie media, pomieszczenia klimatyzowane i bardzo dobrze doświetlone co gwarantuje wysoki standard pracy. Budynek jest monitorowany, dostęp do kompleksu jest całodobowy. Przed budynkiem znajduje się parking dla naszych najemców. Do lokalu przynależy jedno oznakowane miejsce parkingowe w cenie, każde dodatkowe miejsce w cenie 100 zł netto/miesiąc. Nasi najemcy mogą korzystać bez opłat z banerów reklamowych znajdujących się na dachu budynku (w zależności od dostępności). W każdym budynku znajduje się sala konferencyjna, którą oddajemy do dyspozycji naszych najemców bez dodatkowych opłat, prosta rezerwacja za pomocą formularza na stronie internetowej. Czynsz najmu wynosi 45 zł netto za metr kwadratowy powierzchni (zawiera wszystkie opłaty administracyjne), dodatkowo rozliczane jest ogrzewanie oraz energia elektryczna (na podstawie podliczników). ZAPYTAJ O PROMOCJĘ CENOWĄ DLA NOWYCH NAJEMCÓW! Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • TypBiura
 • LokalizacjaBytom, Kędzierzyńska 19
 • Metraż63 m2
 • Piętro1
 • WC/KuchniaTAK/TAK
 • ParkingTAK
 • Najem45 / m2
OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

AMD GROUP
Kontrahent

Współpracujemy z firmą Avenido od wielu lat. Z czystym sumieniem polecam firmę, firma i pracownicy na najwyższym poziomie
AMD GROUP

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

TMS GROUP
Najemca

Współpracujemy z Avenido od 2021 roku. Od tego czasu firma buduje w nas obraz solidnego partnera, który przede wszystkim znakomicie reaguje na nasze zgłoszenia techniczne i zdarzające się czasem przypadki losowe. Szczególnie cenimy sobie optymizm i dobry klimat w naszych biznesowych relacjach i wychodzenie na naprzeciw naszym oczekiwaniom (a czasem i specjalnym życzeniom).
Pozdrawiamy!

Gerardski
Najemca

Polecam wspolpracę z Avenido każdemu biznesowi , ktory szuka interesującego miejsca na prowadzenie swojej dzialalności - bardzo wysoki standard wynajmowanych powierzchni, konkurencyjne oferty oraz natychmiastowe wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemow w wynajmowanym lokalu.

Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik