HALE I MAGAZYNY - Bytom, Szymały

AVENIDO łączy w sobie koncepcję parku biznesowego, gdzie obok najwyższej jakości budynków biurowych, dostępne są również powierzchnie magazynowe. Oferowane powierzchnie to hale magazynowe i hale produkcyjne, które mogą być przygotowane na specjalne zamówienie klienta. Magazyny są wyposażone w doki przeładunkowe, które korzystnie wpływają na komfort i sprawność przeładunku towarów. Odpowiednia wysokość zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję magazynów oraz dogodne połączenie komunikacyjne z trasami wylotowymi. Warto dodać, że centrum magazynowe znajduje się w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach- Pyrzowicach.

W części biurowej znajdującej się bezpośrednio przy magazynach znajdują się: nowocześnie zaaranżowana sala konferencyjna, przestronne pomieszczenia biurowe oraz recepcja.

Nowoczesna powierzchnia biurowa dla wymagającego klienta.

Wifi

Internet

Parking

Niepelnosprawni

Klimatyzacja

Posadzka

Rampa

Recepcja

Konferencyjna

7m

Wc

Aneks

Alarm

Ochrona

Monitoring

Dostępne lokale

820 m2

Niezależnie kim jesteś – początkującym lokalnym przedsiębiorcą, właścicielem zagranicznych korporacji - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale. Podstawą naszego sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta! Potrafimy łączyć wymagania dotyczące jakości, warunków technicznych i cen. Uważnie słuchamy potrzeb naszych Najemców. Przedmiotem najmu jest obiekt magazynowo- biurowy z przestrzenią socjalną o łącznej powierzchni 820 m2. MAGAZYN DOSTĘPNY OD LIPCA. Korzyści dla Najemcy: - Pomieszczenia socjalno-biurowe - Parking dla samochodów osobowych oraz dostawczych - Powierzchnia magazynowa ogrzewana - Posadzka niepylna - Bramy z poziomu zero - Doświetlenie światłem dziennym - Dostęp do kompleksu całodobowy - Teren ogrodzony Obiekt znajduje się w Radzionkowie, przy ul. Szymały ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA NOWYCH NAJEMCÓW! Skontaktuj się z naszym działem nieruchomości lub zostaw nam wiadomość- znajdziemy dla Ciebie idealny lokal. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Skontaktuj się z nami już dziś!

  • TypHale i magazyny
  • LokalizacjaBytom, ul. Szymały 155G
  • Metraż820 m2
  • Piętro0
  • WC/KuchniaTAK/TAK
  • ParkingTAK
  • Najem / m2
OPINIE Z GOOGLE O AVENIDO
Gerardski
Najemca

Polecam wspolpracę z Avenido każdemu biznesowi , ktory szuka interesującego miejsca na prowadzenie swojej dzialalności - bardzo wysoki standard wynajmowanych powierzchni, konkurencyjne oferty oraz natychmiastowe wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemow w wynajmowanym lokalu.

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I BUDOWLANEGO TOMASZ SUŁKOWSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avenido. Jako Kancelaria prawna cenimy sobie podmioty rzetelne, wywiązujące się ze swoich zobowiązań. Avenido świetnie sprawdza się w roli wynajmującego, szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia, a także okazuje pomoc oraz zaangażowanie. Dlatego też zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski może z czystym sumieniem polecić współpracę z Avenido :)

Marcin T.
Najemca

"Współpracuję z firmą Avenido i wynajmuję lokal od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Dużym plusem jest łatwy dojazd oraz duży parking dla klientów. Ceny czynszu konkurencyjne. Polecam!"

TMS GROUP
Najemca

Współpracujemy z Avenido od 2021 roku. Od tego czasu firma buduje w nas obraz solidnego partnera, który przede wszystkim znakomicie reaguje na nasze zgłoszenia techniczne i zdarzające się czasem przypadki losowe. Szczególnie cenimy sobie optymizm i dobry klimat w naszych biznesowych relacjach i wychodzenie na naprzeciw naszym oczekiwaniom (a czasem i specjalnym życzeniom).
Pozdrawiamy!

Natalia
Najemca

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą i jej przedstawicielami. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w przedstawienie jak najlepszej oferty, sprawny kontakt i współpraca. A to wszystko w przyjaznej atmosferze :) Polecam Avenido."

AMD GROUP
Kontrahent

Współpracujemy z firmą Avenido od wielu lat. Z czystym sumieniem polecam firmę, firma i pracownicy na najwyższym poziomie
AMD GROUP

ACLAS Polska Sp. z o.o.

"Współpracę z AVENIDO oceniamy bardzo dobrze już od początkowego etapu
poszukiwania odpowiedniego biura i magazynu. Zarządzający starali się poznać nasze potrzeby i przygotowali ofertę
najmu zgodnie z naszymi wymaganiami. Obiekt i jego otoczenie są sprawnie zarządzane, zadbane i bezpieczne. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo miły, a wszelkie zgłaszane uwagi
są szybko rozpatrywane"

Dominika G.
Gość Avenido

"Łatwy dojazd i duży parking pod firmą. Bardzo profesjonalna obsługa. Pan na recepcji uprzejmy i pomocny - od razu pokierował mnie tam, gdzie chciałam trafić."

skontaktuj się z nami

Rafał Łukawski

Dyrektor zarządzający

Agnieszka Lorenz-Zając

Specjalista ds. nieruchomości i marketingu

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma lokalu, którego szukasz, zostaw email / powierzchnia od - do - skontaktujemy się z Tobą.

Zdjęcia m.in. z archiwum UM w Bytomiu/Grzegorz Goik