BYTOM KARB Popiełuszki 1 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zalety

Internet<br /><br />
Internet

Parking<br /><br />
Parking

Własna<br />toaleta
Własna
toaleta
Aneks<br />kuchenny
Aneks
kuchenny
Alarm<br /><br />
Alarm

Monitoring<br /><br />
Monitoring

Ochrona<br />24h
Ochrona
24h

BYTOM KARB

Popiełuszki 1

AVENIDO Bytom Karb, to nowopowstały obiekt wielofunkcyjny.

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię handlowo- usługowo- biurową w nowoczesnym budynku o trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 500 m2 (dodatkowo piwnica ok 160 m2).

Ze względu na lokalizację oraz parametry nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia różnorodnej działalności gospodarczej. Powierzchnia ta idealnie nadaje się na przychodnię medyczną, centrum stomatologiczne, ale także na siedzibę firmy. 

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania. Dodatkowo wyposażony jest w instalację alarmową, monitoring, domofon oraz wszystkie niezbędne media. Na każdym piętrze znajduje się toaleta oraz aneks kuchenny. Dojazd do budynku asfaltowy, przed budynkiem duży, wygodny parking.

Istnieje możliwość wynajęcia terenu inwestycyjnego z dużym potencjałem(powierzchnia 9000m2) znajdującego się bezpośrednio przy obiekcie.

Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję biurowca oraz dogodne połączenie komunikacyjne z trasami wylotowymi.

AVENIDO siedzibą Twojej firmy!
 

Skontaktuj się z nami

GALERIA

LOKALIZACJA

AVENIDO TO

Avenido to
Avenido to

ZAUFALI NAM

Tel Email +48 883 02 02 02 g.cieslar@avenido.pl